Dwa super filmy o tzw.płci kulturowej, fakty i badania naukowe

Nawet w tak równościowym kraju jak Norwegia większość inzynierów to mężczyźni a większość osób wśród kadry humanistycznej czy pielęgniarskiej to kobiety, trend ten wzmaga się nawet – film dociera do autorów ogromnych międzynarodowych badań – powinniście go zobaczyć!
https://www.youtube.com/watch?v=5oGL7njQwrg

KOMUNIZM wiecznie żywy?
Nie uwierzycie, gdzie się zagnieździł podszywając się pod pseudonaukową ideologię (POLECAM ten FILM) http://niedlagender.pl/

 

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, powiadom o nim innych.

Znaleziono prawdopodobną przyczynę PTSD u weteranów!

Za kłopoty emocjonalne u weteranów wojennych (syndrom PTSD) prawdopodobnie odpowiadają zmiany w móżdżku spowodowane wybuchami i odgłosami wystrzałów, a więc przyczyny fizyczne!
Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, powiadom o nim innych.

Konstytucja 3 maja 1791 roku była zamachem stanu

Jak czytam w podręczniku do historii mojej córki Konstytucja 3 maja 1791 roku była zamachem stanu. Potwierdzają to także inni historycy, obrady sejmu odbywały się w gmachu otoczonym przez wojsko, w ostatniej chwili zmieniono datę obrad, prawdopodobnie aby uniemożliwić części posłów dotarcie na obrady. Jak widać dobro narodu, a nie prawo jest wartością absolutną, warto o tym pamiętać w ostatnich sporach politycznych.

http://www.polskieradio.pl/7/1553/Artykul/1115363,Konstytucja-3-maja-zamach-stanu-zorganizowany-przez-wiekszosc-przeciw-mniejszosci

Acha…rozbiory Polski sąsiedzi usprawiedliwiali koniecznością zareagowania na rzekomy chaos i troską o dobro obywateli…

źródło zdj Wikipedia

źródło zdj Wikipedia

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, powiadom o nim innych.